TürkçeYönetim Genel Kurul Tutanakları Bankla Hesap No.larımız Foto Albüm Duyurular Yönetim Planı Personelimiz Yönetimden Teşekürler Mavi Bayrak Köşemiz. Faliyet Raporları Çevre Eğitim Etkinlikleri Sitemiz Hakinda Basin Haberleri Kültür ve Sanat günleri SİTEMİZİN TARİHÇESİ SAHİLKENT SPOR KULÜBÜ


POSTA Plaj 2014Ayvalık'ta mavi bayraklı plajların sayısı bu sene bir tane daha arttı.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gencer'in katıldığı bir tören ile resmen açılışı yapılan Palmiye Plajında temizliğin ve kalitenin simgesi olan mavi bayrak göndere çekildi.

Engürü Sahilkent sitesi Başkanı Gürsel Uslu ve site yöneticileri başkan Gençer'e mavi bayrak ve A + ödülüne layık görülen plajı gezdirerek detaylı bilgiler verdi.

Engürü Sahilkent Sitesi'nin plajda yaptığı çevre düzenlemesinin örnek olacak bir davranış olduğunu belirterek; "Sizler burada adeta belediye gibi çalışarak plajında harikalar yaratmışsınız. Buraları çok güzel olmuş" dedi.

Engürü Sahilkent Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Uslu, başkan Gençer'den sahildeki ağaçların sulanması konusunda destek istemesi üzerine Gençer, Ayvalık Belediyesi olarak belirli aralıklarla tankerle su gönderebileceklerini bildirdi. 

Palmiye Plajı'ndaki sosyal tesisin işletmeciliğini yapan Murat Sanma; "Öncelikle Sayın belediye başkanımız Rahmi Gencer'e çok teşekkür ederim. Bize bu konuda çok yardımcı oldu. Ayrıca; Engürü Sahilkent Sitesi Başkanımız Gürsel Uslu'ya da çok teşekkür ediyorum.  Gürsel Bey'in ciddi anlamda sitemiz ve plajımıza için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak çalışma yaptılar" diye konuştu.

Başkan Gençer, site sakinleriyle uzun süre sohbet ettikten sonra Palmiye plajını dolaştı.

Gencer, Ayvalık Belediyesi'nin  çevreyle ilgili projelerinden söz etti16/05/2022 Gün Ortalama:91  Bugün24 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:100.24.115.215